Şirket Profili

BİRİKİM ANALİZ Kimyasal Maddeler ve Temizlik Ürünleri, bünyesinde barındırdığı 2 kimyager, 1 kimya mühendisi toplam 6 kişilik ekibi ile teknolojik su şartlandırma kimyasalları konusunda Su Şartlandırma Kimyasalları  satışı ve desteğini başarı ile yürütmektedir. BİRİKİM ANALİZ bu gücü arkasına alarak müşterilerine, 120 m2 showroom ve 300 m2 kapalı deposu ile daha kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra daha avantajlı fiyat oluşturmayı hedeflemiştir. 

BİRİKİM ANALİZ Kimyasal Maddeler ve Temizlik Ürünleri, legionella analizleri, mikrobiyolojik su analizleri, kimyasal su analizleri, mikrobiyolojik gıda analizleri konusunda Proses Gıda ve Çevre Laboratuvarları ve Nova Laboratuvar ve Danışmanlık Hizmetleri Fethiye Bölge Temsilciliğini başarı ile yürütmektedir. BİRİKİM ANALİZ bu sayede Sağlık Bakanlığı tarafından istenilen gerekli analiz hizmetlerini akreditasyon sertifikası kapsamında siz değerli müşterilerine sunmaktadır. 

BİRİKİM ANALİZ Kimyasal Maddeler ve Temizlik Ürünleri, faaliyet alanlarını günden güne geliştirerek ev dışı tüketim sektörünün aranılan isimleri arasına girmiştir. Turizm tesisleri, fabrika, hastane, okul ve restorantlar gibi kurum ve kuruluşların her çeşit endüstriyel temizlik malzemeleri, temizlik aparatları, endüstriyel temizlik kağıtları ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Firmamız, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir. Eğitimli personelleri, ve her gün yenilenen enerjisiyle çalışmalarına devam etmektedir. 

BİRİKİM ANALİZ Kimyasal Maddeler ve Temizlik Ürünleri, havuz kimyasalları, endüstriyel kimyasallar, su arıtma ve yumuşatma sistemleri, reverse osmos ( içme suyu arıtım )sistemleri, bakteriyel ürünler, temizlik ürünleri, izolasyon malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

BİRİKİM ANALİZ Kimyasal Maddeler ve Temizlik Ürünleri, teknolojik su şartlandırma kimyasalları konusunda; müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin, hızlı olarak cevap verebilmek amacı ile bünyesinde, 2 kimyager ve 1 Kimya Mühendisi istihdam etmektedir. Deneyimli teknik servis personelimiz, düzenli periyotlarda firmanıza yapacağı ziyaretlerde sorularınızın giderilmesi için gerekli çalışmaları yaparak, çalışmalar sonucundaki gözlem ve önerilerini bir rapor haklinde tarafınıza sunmaktadır. Problem olması durumunda periyot gözetmeksizin günün 24 saati servis hizmeti verebilmektedir 

Her türlü soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için info@birikimanaliz.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Sizlerle birlikte daha temiz ve sağlıklı bir gelecek için hizmet farkımızdaki ayrıcalığınızı bizimle birlikte yaşayın